Úvod » Postele 90 x 200 cm

Dřevěné postele z masivu borovice 90x200 cm

Zařizujete dětský nebo studentský pokoj či ložnici? V žádném z těchto pokojů nemůžou chybět kvalitní a estetické dřevěné postele z masivu borovice 90x200 cm.

Dřevěné postele z masivu 90x200 cm jsou vhodným řešením do dětského pokoje i ložnice. Překvapí vás nejen kvalita díky materiálu borovice, ale také vysoká odolnost, pevnost a záruka dlouhé životnosti. Díky různým možnostem provedení si můžete vybírat varianty pro nejmenší, teenagery i dospělé a získáte tak kvalitní zařízení pro pohodlný odpočinek.

Výběr je zaměřený nejen na tradiční jednoduché verze, ale také na dětské postele s přistýlkou, zábranou či dokonce s úložnými prostory. Získáte tak zařízení, které se přizpůsobí vašim konkrétním představám a potřebám a ještě k tomu zajistí další komfort. Různé varianty odstínů umožní kombinace s dalšími kusy zařízení a vybrat si můžete přírodní či bílé lakované, dub, grafit, olše, calvados, buk, ořech.

 

Přírodní provedení Bílá lakovaná Grafit Buk
Dub Olše Calvados OřechDřevěné postele z masivu 90x200 přinášejí luxusní řešení pro komfortní a moderní zařízení pokojů pro děti, studenty i dospělé. Moderní styl, který uspokojí praktickou i estetickou část a do interiéru přinesou vkusné zařízení s luxusními prvky.

 

90x200 masiv postel navíc přináší ekologicky nezávadný vliv na životní prostředí i zdraví uživatelů. Díky pestrým možnostem výběru tyto modely snadno přizpůsobíte novému i stávajícímu interiéru a dopřejete si moderní a vkusný nábytek se všemi plusy.

 

Dětské dřevěné postele 90x200 poskytují dětem kvalitní řešení zařízení pokoje a zároveň požadované pohodlí a komfort pro odpočinek i klidný spánek. Díky univerzálním rozměrům se na nich vyspí nejen děti, ale i dospělí. Další možnosti využití přináší postel s úložným prostorem 90x200, která rozšíří možnosti úložných prostorů.

 

Kvalitní zpracování a provedení z materiálů borovice, dub, olše či ořech uspokojí všechny požadavky.