Úvod » Postelové rošty

Dřevěné postelové rošty z masivu

Záleží vám na kvalitě vaší postele a nechcete nechat vše na náhodu? Ke kvalitnímu lůžku patří nejen estetická konstrukce a matrace, ale také dřevěné postelové rošty z masivu.

Dřevěné postelové rošty jsou důležitou součástí postele a zajišťují bezpečnost a komfort při používání. Co postel, tak to jiný rozměr, provedení a také účel využití pro jednu či dvě osoby, dítě či dospělého. Proto i výběr pro postelové rošty z masivu je pestrý a nabízí hned několik kvalitních variant jako pevné, polohovatelné, určené na jednolůžko nebo dvoulůžko.

Další variantou výběru je buď rošt lamelový, nebo laťkový a také rozměry, tvrdost, množství latí a podobně. Třeba řada Twinpack poskytuje dvounásobné množství latí.

Rošty lamelové jsou vhodné ke všem typům matrací, lehce pruží, prodlužují životnost matrace díky rovnoměrnému rozložení váhy a nabízejí verze polohovací i pevné.

Rošty laťkové jsou vhodnější pro vyšší matrace, lze je pohodlně srolovat a přemístit, dosahují vyšší tvrdost postele. Jsou levnější, než rošty lamelové.Naše cena 469 Kč
Naše cena 499 Kč
Naše cena 549 Kč
Naše cena 599 Kč
Naše cena 759 Kč
Naše cena 869 Kč
Naše cena 950 Kč
Naše cena 1 259 Kč
Naše cena 1 269 Kč