Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.


Úvod » Patrové postele

Patrové postele

Zdravý spánek je pro děti důležitý, má zásadní význam pro to, aby tyto prospívaly. A proto je třeba postarat se i o to, aby měly kde hlavu složit, a hlavně na čem. Protože není postel jako postel, a ne vždy a každá by byla tou správnou volbou.

Mají-li se děti pořádně vyspat, potřebují kvalitu. A také ideální řešení lůžka. Jímž mohou být často patrové postele pro děti. Protože kolik jenom má podobné řešení výhod! Taková dětská patrová postel uspokojí, i když v domácnosti není místa nazbyt, a dětské patrové postele z masivu přispějí i k tomu, aby tu bylo zajištěno pohodlí a bezpečí.

Je logické, že nejlepší je volba, kde se dítě dostane i nahoru samo, tedy patrová postel se schůdky nebo patrová postel schody, protože je možnost dostat se do takové dětské patrové postele se schody vlastními silami nespornou předností, ovšem neméně důležitou roli může sehrát i ještě více místa šetřící patrová postel s úložným prostorem, do kterého se dá skrýt kdeco, hračky stejně jako lůžkoviny nebo nějaké momentálně nepoužívané věci.

Každá patrová postel je rozložitelná na 2 samostatná lůžka, lze ji tedy i flexibilně přizpůsobit momentálním potřebám a možnostem. A naopak lze ušetřit místo třeba tím, že majitel využije pro změnu patrovou postel pro 3 osoby s přistýlkou a patrovou postel s výsuvným lůžkem.

Jde tedy o skvělé konstrukční řešení. Tak dokonalé, že si na něj kdekdo zvykne, a i v pokročilejším věku žádá patrové postele pro dospělé.